Kollégiumi csoportok

  1. csoport

Nevelőtanár: Andrikó Brigitta

Tanterem: Sz8

Balázsi Ákos

Csóka András

Éles Enikő Eszter

Kovács László

Lőrinc Richárd

Major Kristóf

Moravecz Gergő

Papp Dominika Dzsennifer

Reskó András

  1. csoport

Nevelőtanár: Balázs Klára

Tanterem: Konf. belső

Balogh Ádám

Balogh Csaba

Bócsi Mariann

Dula Róbert

Ferenczi Máté

Piskóti Róbert

Szabó Dávid

Varga Kristóf

  1. csoport

Nevelőtanár: Dalanics György

Tanterem: Sz1

Bereczki Tódor

Kiss Martin

Kiss Róbert

Kovács Péter

Markulia Krisztina

Pauleczki Róbert

Szabó Imre

Szalóki Bence

Tar Tímea

Zékány Ferenc

  1. csoport

Nevelőtanár: Kaiser-Sz. Noémi

Tanterem: Sz3

Berki Bence

Csopák Dávid

Dobozi Miklós

Fecskán Ágnes

Géczi Donát

Jámbor Orsolya

Lévai Viktória

Márkus Márkó

Mészáros Fanni

Riskó Gyula

Szolnoki Bálint

Tejfel Valéria

Tóth Gábor

Szatmári Róbert

  1. csoport

Nevelőtanár: Csák Rita

Tanterem: Sz5

Balogh Etelka

Fülöp Péter

Horváth Boglárka

Horváth Kinga

Huszti Dániel

Kiss Mariann

Nagy Lajos

Pók Dominik

Simon Máté

Svecz Dávid

Szabados Fanni

Úr Fruzsina

  1. csoport

Nevelőtanár: Fekete Judit

Tanterem: Sz2

Adorján Anasztázia

Fekete János

Horváthová Tímea

Jónás Márkus

Kontyos Renáta

Kovács Mária

Németh Viktória

Németi Anna K

Oláh Attila

Tutor Petra

  1. csoport

Nevelőtanár: Nagy Zoltán

Tanterem: A2

Balogh Krisztina Angelika

Durányik Dávid

Fejér József

Horváth Roland

Kaptur Máté

Kaptur Regina

Kicska Dávid

Kiss Nikoletta

Majoros József

Maszlák Bianka

Salamon Tamás

Sarkadi Evelin

Sarkadi Ibolya

Szűcs Péter

Tomasovszki András

Varga Bence

  1. csoport

Nevelőtanár: Paulik Anikó

Tanterem: Sz6

Balogh Albert

Balogh Dénes

Baranyai Gergő

Boros Cintia

Demeter Zsolt

Harakály Tamás

Horváth Erika

Kerekes Gábor

Király Katalin

Kiss Dorina

Oláh Bence

Szabó Márk

Szalai Marcell

Varga Mihály

  1. csoport

Nevelőtanár: Popovicsné K. Tímea

Tanterem: K2/1

Csorba Sámuel

Fazekas Martina

Győrfi Boglárka

Horváth Attila

Horváth Erik

Lakatos Szilvia

Mészáros Zsolt

Nagyházi Kristóf

Novák Dávid

Rostás Loretta

  1. csoport

Nevelőtanár: Jakabacska Tibor

Tanterem: A1

Alexa Mihály

Balázs Dávid

Barta István

Farkas Krisztián

Halász Máté

Lakatos Csaba

Óber Alexandra

Spekker Dániel

Tóth Patrik

Varga Dániel

11 . csoport

Nevelőtanár: Andrikó Brigitta

Tanterem: Konf.külső

Ádám János

Hicsár József

Káté katalin

Lakatos Ramón

Laskai Ágnes

Márton Dzsenifer

Márton Kinga

Vadász Ildikó