Kollégiumi csoportok

 

Kollégiumi csoportok
    2018-2019-es tanév

 

1. csoport
Nevelőtanár: Andrikó Brigitta
Osztály:
9/E/a + 4/12/A
Tanterem: 2/2

 

Tanulók névsora
Balázs Dávid
Barta István
Csóka András
Gulyás Dávid
Győrfi Boglárka
Halász Máté
Jónás Márkus
Nagyházi Kristóf
Novák Máté

 

2. csoport
Nevelőtanár: Balázs Klára
Osztály: 9/E/b
Tanterem: 3/1

 

Tanulók névsora
Alexa Mihály Arnold
Balogh József
Csorba Sámuel András

Farkas Krisztián

Horváth Tímea
Kiss Dávid
Lakatos Csaba
Lakatos Szilvia
Lukács Richárd
Németh Viktória
Szabó Imre
Tutor Petra

 

 

3. csoport
Nevelőtanár: Dalanics György
Osztály:
1/9/A + 3/11/A
Tanterem:
Sz/1

 

Balázsi Ákos
Balogh Barnabás
Balogh Kevin
Bereczki Tódor
Berki Roland
Horváth Attila
Kéri József
Kiss Martin
Kovács Péter
Milák József
Pauleczki Róbert
Szalóki Bence
Tébold Máté

 

 

4. csoport
Nevelőtanár: Kaiser- Szabó Noémi
Osztály: 
1/9/E + 2/10/K
Tanterem: Sz/3

 

Tanulók névsora
Aponyi Emese
Fazekas Miklós
Hegedűs Márk
Horváth Erik
Márton Dávid
Nagy Viktor
Oláh Bence
Schrepper Dávid
Varga Mihály
Zsigó Sándor

 

 

5. csoport
Nevelőtanár: Kiss Gabriella
Osztály: 10.d + 11.d
Tanterem: 2/3

 

Tanulók névsora
Áncsán Gergő
Dobozi Miklós
Drigán Barbara
Erdei Dániel
Hermann Márkó Kristóf
Lévai Viktória

Farkas Attila

Fecskán Ágnes
Fülöp Péter
Horváth Kinga
Huszti Dániel
Nagy Lajos
Rézműves Vivien
Kiss Mariann

 

 

6. csoport
Nevelőtanár:Mihály- Markovics Dóra
Osztály: 1/9/B + külsős
Tanterem: Sz/5

 

Tanulók névsora
Berzi Barbara
Boda Bence
Horváth Krisztián
Lőrincz Richárd
Major Kristóf
Németi Krisztina
Szabados Fanni
Szabó Márk
Tóth Patrik
Úr Fruzsina

 

7. csoport
Nevelőtanár: Nagy Zoltán
Osztály: 2/10/B + 2/10/C
Tanterem: Sz/2

 

Tanulók névsora
Fazekas János
Fazekas Martina
Haga Sándor
Káté Aletta
Kelemen László
Kiss Róbert
Kovács Eugénia
Papp Dominika
Spekker Dániel
Tar Tímea Mária
Tóth Bianka

 

8. csoport
Nevelőtanár: Paulik Anikó
Osztály: 1/9/C + külsős
Tanterem: Sz/6

 

Tanulók névsora
Balogh Dénes
Bócsi Mariann
Gyurcsik Anita
Harakály Tamás
Horváth Klára
Horváth Szabina
Kardos Ágnes
Márton Dzsenifer
Sas Éva
Szalai Marcell

 

9. csoport
Nevelőtanár: Popovicsné Kotesz Tímea
Osztály: 2/10/D + 2/10/E
Tanterem: Angol/3

 

Tanulók névsora
Bacsó Beáta
Csökmei Márk
Dobrai Gyula
Fekete János
Horváth Erika
Kurucz Noémi
Markulia Krisztina
Nyitrai Dorina
Óber Alexandra
Varga Anasztázia
Zékány Ferenc

 

10. csoport
Nevelőtanár: Sándorfi Lászlóné
Osztály: 1/9/D + külsős
Tanterem: Sz/8

 

Tanulók névsora
Bor Erika
Budaházi Norbert
Csóka Edit
Jónás Ferenc
Király Katalin
Kiss Márk
Lakatos Enikő
Lakatos Tímea
Mészáros Zsolt
Molnár Ádám
Vadász Ildikó

 

11. csoport
Nevelőtanár: Kaiser- Szabó Noémi
Osztály: külsős
Tanterem: Sz/3

 

 

Tanulók névsora
Jónás Alex
Káté Katalin
Lakatos Dávid
Lakatos Máté
Takács Ádám
Takács István
Tóth Viktória