Iskolánk tanulói

tanulóink 2019-2020Tanulóink 2020-2021. tanév


TANULÓINK

1/9 A Számítógépes adatrögzítő osztály
Osztályfőnök: dr. Pillarné Gondoly Ibolya
Pótosztályfőnök: Zuborné Hudák Márta
Nevelőtanár: Kaiser-Szabó Noémi
Osztályterem: Sz 8

Bakay Gábor
Dobozi Miklós
Fecskán Ágnes
Forgony Vilmos Zoltán
Géczi Donát Ákos
Lakatos Laura Mónika
Lévai Viktória
Mészáros Fanny
Szakácsi Ferenc


1/9 B Számítógépes adatrögzítő osztály
Osztályfőnök: dr. Molnárné Zsalutkó Mária
Pótosztályfőnök: Kuripla Józsefné
Nevelőtanár: Kaiser-Szabó Noémi
Osztályterem: Sz 6

Berki Bence
Csopák Dávid
Gubis Dániel
Jámbor Orsolya
Kiss Szintia
Márkus Márkó Márk
Riskó Gyula
Szolnoki Bálint
Tejfel Valéria Julianna
Tóth Gábor


1/9 C Parkgondozó osztály
Osztályfőnök: Tóth Tibor
Pótosztályfőnök: Tóthné Molnár Ágnes
Nevelőtanár: Balázs Klára
Osztályterem: Konf. B

Balogh Ádám
Balogh Anikó
Balogh Csaba
Bócsi Mariann
Danyi Elvira Virág
Dula Róbert Balázs
Ferenczi Máté
Horváth Patrik
Izsó Richárd
Koponyás Gábor
Piskóti Róbert
Szabó Dávid
Varga Kristóf Róbert


1/9 D Kerti munkás osztály
Osztályfőnök: Török András
Pótosztályfőnök: dr. Czinke Tamás
Nevelőtanár: Paulik Anikó
Osztályterem: 2/5

Balogh József
Baranyai Gergő
Boros Cintia Roxána
Demeter Zsolt
Kerekes Gábor
Kozma Dávid
Oláh Bence
Tusán Tibor
Varga Mihály


1/9 E Kerti munkás osztály
Osztályfőnök: Balogh Judit
Pótosztályfőnök: Szásziné Rácz Judit
Nevelőtanár: Paulik Anikó
Osztályterem: 2/2

Balogh Albert
Balogh Dénes
Deák Boglárka Katalin
Gyurcsik Anita
Harakály Tamás
Kisari Eszter
Kiss Dorina
Szabó Márk Mihály
Szalai Marcell


2/10 A Számítógépszerelő, – karbantartó osztály
Osztályfőnök: Viszánik Judit
Pótosztályfőnök: Horváth József
Nevelőtanár: Dalanics György
Osztályterem: Sz 1

Bujdosó Levente István
Hatvani Alex
Jurkinya Dániel
Kiss Róbert
Lőrinczi Gergő
Markulia Krisztina
Szabó Imre
Szilágyi János
Zékány Ferenc


2/10 B Számítógépes adatrögzítő osztály
Osztályfőnök: Vámos Ágnes
Pótosztályfőnök: Farkas Zoltánné
Nevelőtanár: Fekete Judit
Osztályterem: Sz 3

Adorján Anasztázia
Deák Máté
Fekete János
Horváthová Tímea
Jónás Márkus
Kontyos Renáta
Kovács Mária
Mizsik Dávid
Nemes Enikő Rozália
Németh Viktória
Németi Anna Krisztina
Oláh Attila
Schmied Hanna
Székely Zsanett Viktória
Tutor Petra


2/10 C Családellátó osztály
Osztályfőnök: Galata Lászlóné
Pótosztályfőnök: Orha Tünde
Nevelőtanár: Popovicsné Kotesz Tímea
Osztályterem: 2/1

Béres Csilla
Fazekas Martina
Horváth Attila
Horváth Erik
Kiss Csaba
Kovács Péter Pál
Krappai Máté
Leskó Richárd
Mészáros Zsolt
Molnár Ádám István
Molnár Anna Zsófia
Tóth Beáta


2/10 D Családellátó osztály
Osztályfőnök: Karácsonyi Csaba Imréné
Pótosztályfőnök: Orha Tünde
Nevelőtanár: Popovicsné Kotesz Tímea
Osztályterem: 2/3

Csorba Sámuel
Győrfi Boglárka
Lakatos Szilvia
Nagyházi Kristóf
Novák Dávid
Pika Szabina Bianka
Rostás Loretta
Tóth Eszter


2/10 E Parkgondozó osztály
Osztályfőnök: Almási Gabriella
Pótosztályfőnök: Tisza Melinda
Nevelőtanár: Jakabacska Tibor
Osztályterem: Angol 1

Alexa Mihály Arnold
Balázs Dávid
Barta István
Farkas Krisztián
Hajnal Bence József
Halász Máté
Holló Éva
Keller Bence
Lakatos Csaba
Laskai József
Óber Alexandra
Spekker Dániel András
Sztreborny Tímea Fanni
Tanyi Gyula
Tóth Patrik
Varga Dániel


2/10 F Kerti munkás osztály
Osztályfőnök: Kupiné Mráz Marianna
Pótosztályfőnök: Szabó-Vass Krisztina
Nevelőtanár: Paulik Anikó
Osztályterem: Angol 4

Andrejkovics Marietta
Barzó Richárd
Fülöp Fanny
Gulyás László
Harcsa Boglárka
Horváth Erika
Király Katalin
Máté Szilvia
Olajos Anett
Révész Dávid
Szabó Katalin
Tarsoly Csilla


3/11 A Számítógépszerelő, – karbantartó osztály
Osztályfőnök: Farkas Zoltánné
Pótosztályfőnök: Vámos Ágnes
Nevelőtanár: Dalanics György
Osztályterem: Sz 11

Balogh Kevin
Bereczki Tódor
Kiss Martin
Kovács Péter
Pauleczki Róbert
Póti Anna
Szalóki Bence
Tar Tímea
Tébold Máté



9/E a (előkészítő) osztály
Osztályfőnök: Gyurináné Szendrei Adrienn
Pótosztályfőnök: Dankó Zsoltné
Nevelőtanár: Nagy Zoltán
Osztályterem: Angol 3

Balogh Patrik
Barzó Renáta
Durányik Dávid
Frankovics Attila
Hankó Bence
Kaptur Máté Zalán
Kaptur Regina
Kiss Nikoletta
Majoros József
Nagy Gábor
Orosz Renáta
Sarkadi Ibolya
Tomasovszki András
Varga Bence


9/E b (előkészítő) osztály
Osztályfőnök: Dankó Zsoltné
Pótosztályfőnök: Gencsiné Hullár Teréz
Nevelőtanár: Nagy Zoltán
Osztályterem: Angol 2

Balogh Krisztina Angelika
Benkő Vanda
Fejér József
Hatvani Róbert
Horváth Kinga
Horváth Roland
Kicska Dávid
László Máté József
Maszlák Bianka
Salamon Tamás
Sarkadi Evelin
Szilágyi Jázmin
Szűcs Péter
Tarcali Melinda
Veres Fruzsina



9. a Gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Katona Lászlóné
Pótosztályfőnök: Kormos Gábor
Nevelőtanár: Csák Rita
Osztályterem: Sz 10

Balogh Etelka Krisztina
Faragó Szabolcs Sándor
Gál Krisztián
Horváth Boglárka
Kacsari Balázs
Kanyuk Kincső Eszter
Nagy Dominik
Pók Dominik Csaba
Rácz Boglárka
Simon Máté
Svecz Dávid
Szabados Fanni
Szűcs Eszter
Tirpák Mihály István
Tóth Elizabet
Ur Fruzsina Klára


10. a Gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Szabó Péter
Pótosztályfőnök: Bánfi Rita
Nevelőtanár: Andrikó Brigitta
Osztályterem: Sz 9

Balázsi Ákos
Bodnár Máté
Dancs Katalin
Éles Enikő Eszter
Gyurkovics Nikoletta
Hugyecz Erik
Klinger Péter
Kovács László
Macsuga Gergő
Máró Fanni
Moravecz Gergő
Papp Dominika Dzsenifer
Reskó András


12. d Szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Hajdu Krisztina
Pótosztályfőnök: Katona Lászlóné
Nevelőtanár: Csák Rita
Osztályterem: Sz 7

Benyusz Péter
Erdei Dániel
Fülöp Péter
Horváthová Kinga
Huszti Dániel Ambrus
Kiss Mariann
Laczják Gergely
Nagy Lajos